داستان سکسی گاییده شدنم توسط دو تا پیرمرد مرد باحال از سایت داستان سکسی خفن ایرانی

متن داستان سکسی گاییده شدنم توسط دو تا پیرمرد مرد باحال

سلام
اسم من اشکانه و ۳۰ سالمه و اهل مشهدم.
من از ۱۸ سالگی کون دادن و گی رو شروع کردم و توی این مدت با خیلیا خوابیدم . من دو طرفه یا همون ورس هستم. یعنی هم میتونم فاعل باشم و هم مفعول.
داستانی که می‌خوام تعریف کنم بر میگرده به حدود یک ماه پیش. و در مورد کون دادنم به دو تا پیرمرد باحاله.
اول در مورد خودم بگم که رزمیکارم و بدن ورزشی و قشنگی دارم. قدم ۱۷۵ و وزنم ۷۰ کیلوئه. پوست صورت و دستام تیره تر از بدنمه. کم مو و سفیده بدنم.
داستان از اینجا شروع میشه که من داشتم با ماشینم کار میکردم. طرفای بعد از ظهر قبل از غروب بود. سیگار روشن کرده بودم و داشتم دور میزدم تو خیابونای سمت خونمون.
که دیدم یه پیرمرد قد بلند با یه ظرف توی دستش کنار خیابون دست بلند کرد من چون سیگار دستم بود بهش سیگارم و نشون دادم. اشاره کرد که بایستم. منم ترمز گرفتم و نگه داشتم و اومد سوار ماشین شد صندلی کنارم نشست. موزیک شاد قر دار در حال پخش بود تا راه افتادم دیدم ظرفشو گذاشت جلو پاش و نشسته شروع کرد به رقصیدن و گفت ماشالا به این آهنگت. منم دیدم آدم باحالیه یکم تو مسیر باهاش رقصیدم تو همون لحظه.
شروع کرد از مشروب خوردنش تو یه مهمونی که گویا چند روز پیش حضور داشته، تعریف کردن. منم گوش میدادم و توی مسیر رانندگی میکردم. در همین حین منم بهش گفتم که اهل مشروبم و آدم بی دین و آزادی هستم.
وقتی رسوندمش به مقصدش گفت تو خونه شراب دارم اگه دوست داری بریم با هم بنوشیم و یه گپی بزنیم.
یکم من من کردم و گفتم باشه بریم. پیاده شدم و ماشین قفل کردم و با هم رفتیم خونشون.
همینطور که قدم میزد گفت اینجا خونه مجردیه و با دوستش اینجا مشروب میخورن و بساطی اگر دارن بپا میکنن.
خلاصه رفتیم تو خونه و من نشستم تو محل بساطشون. آقای مسافر هم ظرفیکه دستش بود و با دو تا لیوان گذاشت جلومونو شکلات ویسکی هم آورد . شیشه شرابشم از یجای خیلی مخفی در آورد و اومد نشست روبروم. جاییکه داشتیم شراب می‌خوردیم دو تا تشک پهن بود که بین دوتا تشک یک سینی گرد بزرگ بود پر از پلاستیک و خرت و پرت و خوراکی.
تا اونجا اسم همو نمیدونستیم که ازم پرسید اسمت چیه منم گفتم اشکانم کوچیک شما. گفت منم سعیدم اشکان جون. لیوان و پر کرد و گفت شراب خوش خوره ، بنوش و حالشو ببر. لیوانشو آورد بالا گفت بسلامتی خودت اشکان منم گفتم سلامتی و شرابخوریمون شروع شد. هی پر میکرد لیوانمو هی می‌خوردیم. همینجوری حرف می‌زدیم در مورد چیزای مختلف و کلی هم خندیدیم. یه یک ساعتی گذشت منم شنگول و خوب و مشتی بود حالم بخاطر شراب که گفت عجب لبایی داری اشکان چقدر درشت و باحاله جون میده واسه لب گرفتن. منم گفتم آره هر کی گرفته خوشش اومده و دوست داشته لبامو. گفت خدایی خیلی باحاله کاش دختر بودی یه لب می‌گرفتم ازت. منم گفتم حالا دختر که نیستم ولی قابلتونو نداره. اونم گفت خیلی باحالی اشکان تو تا الان کجا بودی؟
گفتم بدشانسیمون بوده دیگه و خواستم سیگار روشن کنم دیدم سیگارم و تو ماشین جا گذاشتم.
بلند شدم و اجازه گرفتم و رفتم سیگارم و بیارم. در حد ۳ دقیقه طول کشید رفتن و برگشتنم. درو نبسته بودم و اومدم تو خونه با سیگارام. وینستون ۴ یا همون پلاتونیوم میکشم.
تا اومدم تو خونه دیدم با شرت و رکابی لم داده و داره تریاک می‌کشه. شرت و رکابی سفید تنش بود. از همون روی شرتش مشخص بود کیر بزرگ و خطرناکی داره. منم اومدم رو تشک روبروش نشستم و لم دادم و سیگارم و روشن کردم.
سرمو که چرخوندم تا نگاش کنم دیدم زل زده بهم و داره نگام می کنه. گفتم چیزی میخواید؟
گفت آره. من که میدونستم چی میخواد و خودمم بد جوری هوس کون دادن کرده بودم گفتم چی میخوای سعید آقا؟ گفت لباتو می‌خوام اشکان. من که از خدا خواسته گفتم خب چرا زودتر نگفتین آقا سعید منکه از اولش اوکی بودم.
گفت ایولا ، میخواستم حالت خوب بشه بعد بهت بگم. منم گفتم الان که دیگه هم حالم خوبه ، هم اوکی ام ، هم شرمندم کردین با این شراب خوشخور و باحالتون. هرچی بگی نه نمیارم.
سعید یهو دستشو گذاشت رو کیرش از رو شرت و گفت پس چرا اونجا لم دادی کصافد بدو بیا که کیرم کونتو میخواد. منم یه لایک بهش نشون دادم و بلند شدم و کنارش خوابیدم. تا دراز کشیدم کیرشو با دست چپم گرفتم اونم چسبید به خوردن لبام.
لبامو کرده بود تو دهنش و محکم میک میزد. زبونشو میکرد تو دهنم اونم چه زبون درازی مثل زبون سگ بود لامصب. قشنگ دهنمو پر میکرد. همینطور که لبامو می‌خورد دستشو کرده بود زیر تیشرتم و سینه هامو می‌مالید. منم بد جور حشری شده بودم و فقط دوس داشتم بدم بهش.
بهم گفت پاشو سریع لخت شو اشکان جون. من بلند شدم لباسامو در بیارم که خودش همونجا بصورت خوابیده شرت و رکابیشم در آورد و کیر شق شدشو شروع به مالیدن کرد. یه کیر گنده و وحشتناک و راز آلود. هم بزرگ بود هم کلفت. یذره مو داشت بالای کیرش. فکر کنم راحت ۲۳ یا ۲۴ سانت کیر بود. فکم افتاد تا دیدم کیرشو. بهش نمیومد آخه.
من که لخت شده بودم و مست کیرش و کون دادن بعدش شده بودم مستقیم رفتم سر وقت کیرش. دو دستی کیرشو گرفتم بازم سر کیرش بیرون بود. همونو کردم دهنم و شروع کردم به مکیدن و لیسیدن. سعید همینطور که من ساک میزدم براش همزمان دود می‌گرفت و دودشو میداد سمت من. منم با ولع تمام کیر سعید و می‌خوردم و ساک میزدم. خیلی خوب بود کیرش واقعن ساک زدنم داشت ارضام میکرد از بس حال میداد بهم. دوس نداشتم کیر گندشو از دهنم درارم. کیرش پر از تف شده بود خیسه خیس و لیز لیز. براش کیرشو جق میزدم و ساک همزمان. سعید دیوثم آه و اوه میکرد و دود می‌گرفت و هی میگفت تو تا الان کجا بودی کونی؟
من ازینکه بهم میگفت کونی خوشم میومد. یبارشو که گفت همونطور که کیرش تو دهنم بود بهش گفتم منتظر کیرت بودم سعید جون با دهن پر شده از کیر گنده سعید. دیگه خودتون تصورشو بکنین چطوری گفتم.
بعد ۲۰ دقه ساکیدن گفت بیار اینور اون کیووووون خوشگلتو. من کونم و بردم سمتش و اونم همینطور لم داده کونمو بغل کرد و محکم زد روی کونم. سوراخمو یه فشار کوچیک داد و گفت اوه چقدم گشادی اشکان. چند نفر این کون و گایییدن؟ چیزیش نمونده که.
لامصب کارشناس کون گاییده شده بود. با فشار یک انگشت زود فهمید که من کونی ام و اونم چه کونی؟
منم گفتم با این کیری که شما داری من اگه کونی و گشاد نبودم باس فرار میکردم بجای لایک بدم بهتون. تازه سوراخم برا کیر شما تنگه سعید آقا. اونم خوشش میومد من بهش میگفتم سعید آقا و احترامش و نگه میداشتم. بیشتر تحریک میشد.
گفت جوووووووونننن بالاخره یه کونی باحال و باب میلم پیدا کردم. منم گفتم جونم شما فقط بکنین منو.
از کنار تشکش یه جعبه کاندوم در آورد و یکیشو برداشت و کشید رو کیرش.
ژل لوبریکانتم داشت و داد بهم منم سوراخمو خودم ژل زدم و انگشتام و دونه دونه میکردم تو کونم. تا ۳ تا انگشت و راحت میکردم تو و در میاوردم. سوراخمو خودم آماده برا کیر سعید کردم.
سعید گفت داگی شو کونی. منم زود داگی حالت گرفتم. سعید اومد پشتم و یه دستش رو کمرم بود با دست دیگش کیرشو میمالوند به کون و سوراخ من و بعد چند ثانیه یهو کیرشو تا ته کرد تو کونم. من زیاد کون داده بودم اما کیر سعید از همه کیراییکه منو گاییده بودن بزرگتر بود و چون منم به سایز بزرگ زیاد کون دادم خیلی دردم نیومد.
سعید تا کیرشو جا کرد تو کونم باز گفت تو تا حالا کجا بودی کونییییییی؟ من ساکت شده بودم و فقط داشتم لذت می‌بردم. چشام و بسته بودم و با همه وجودم سعی میکردم کیر سعید و توی خودم حس کنم. عقب و جلو رفتنای کیر سعید تو سوراخ کونم منو از خود بیخود کرده بود.
همه وجودم کون دادن بود فقط میخواستم گاییییده بشم. سعیدم که هم مست شراب بود و نعشه تریاک بدون ترس اینکه الان آبم میاد یا نه با تمام قدرتش تو کونم تلم میزد. با سرعت کم ولی محکم. یجوریکه وقتی تلم میزد پرت میشدم جلو دوباره منو می‌کشی سمت خودش و دو باره تلم میزد ایندفعه محکم تر از دفه قبل. کیرشو تا مرز کلاهک بیرون میکشید و یهو تا ته میکرد تو کونم. وای چه حالی میداد کیرش بزرگ و نرم بود. تو کونم مثل ژله تکون میخورد و نرمی کیرشو با دیواره سوراخ کونم حس میکردم. تمام بدنم با تلم زدنای سعید تکون میخورد. من سرم رو زمین بود چشامم بسته فقط داشتم کون دادنم به آقا سعید و لحظه به لحظشو ثبت میکردم تو ذهنم. دوست نداشتم تموم بشه اصن. همینطور و در همین حالت که سعید میکرد منو و منم داشتم لحظه نگاری میکردمو کیرمو میمالیدم. یهو صدای بسته شدن در اومد.
تا اومدم بخودم بیام دیدم یه مرده اومد تو اتاق. هم سن و سالای خود سعید بود ولی از سعید کوتاهتر ولی چابکتر و سرحال تر بود. قدشم کوتاهتر بود.
من شوکه شدم و خشک تو همون حالت موندم کیر سعیدم هنوز تو کونم بود.
سعید گفت نترس دوستمه. آقا بهرام. اینم کونی جدیدمون آقا اشکان. همینطوری که اینارو گفت داشت تلم میزد تو کون من. بهرامم گفت خیلی خوشبختم و اومد جلو و همینطور کا داشت سعید منو میکرد بهم دست داد و گفت راحت باش.
بعدش رفت اونور لباساشو در آورد و نشست اونطرف خونه شروع کرد با کیرش بازی کردن. داشت گاییده شدنم و نگاه میکرد. انگار منتظره زود سعید پاشه تا نوبتش بشه.
سعید از بهرام پرسید نظرت در مورد اشکان چیه؟
منم داشتم بهرام و نگاه میکردم که گفت قیافت که بد نیست اشکان معمولیه ولی بدنت عالیه. سوراختم که باس بکنمت تا نظرمو بگم.
گفتم مگه توأم میخوای بکنی منو؟ اینو برا شوخی و طنازی گفتم. اونم گفت آره می‌خوام بکنمت کونی. دوتا بکن خوب دوست نداری تو؟ دوس نداری دو نفر هر روز بکننت؟
منم تو اوج لذت و حشر بودم و کیر سعید مدام توی کونم در حال حرکت بود. بهش گفتم. چرااااااااااااااا دوسسسسس دارم . اوووممممممممم
پاشو بیا دهنمو بگا تا نوبتت بشه. اونم زودی بلند شد و اومد جلوم نشست و لنگارو وا کرد و کیرشو آورد جلو صورتم.
من یه دستم گذاشتم رو پاش جای رونش و با دست دیگم کیرشو گرفتم و شروع کردم به خوردن. کیر بهرام ۱۸ سانت بود و دهنم و پر کرده بود. هر بار که سعید از پشت تو کونم تلم میزد کیر بهرام تا ته حلقم می‌رفت و در میومد. بعضی وقتا سرمو می‌گرفت و فشار میداد وقتی کیرش تو حلقم بود. تا سرمو ول میکرد عق میزدم و آب دهنم کش میومد که یک سر تفم به کیر بهرام وصل بود و سر دیگش به لب و دهن من.
بعدش بهرام بلند شد جلوم ایستاد. سعید که از عقب داشت کونمو پاره میکرد با اون کیر گنده وحشتناکش و بی امون تلم میزد و هی حرف میزد با بهرام در مورد منو کونم و اینکه میخواد ازین به بعد چطوری و کی ا با کیا منو بکنن، با هم حرف میزدن.
ازینورم بهرام کیرشو کرد تو دهنم و سرمو گرفت و تند تند تو دهنم تلم میزد با کیر گندش منم دو دسته کمرشو گرفته بودم تا خودمو بالا نگه دارم و بهرام بتونه دهنمو بگاد.
من ازینکه کیر تا ته بره تو دهنم و عق بزنم خیلی خوشم میاد و دوست دارم. بهرام حتی برای عق زدنم نمیزاشت کیرشو از دهنم درارم. تند تند فقط تلم میزد تو دهنم.
من تو اوج لذت بودم باورم نمیشد که دو نفر با این سن و سال کیرای به این خوبی داشته باشن و اینقدر خوب منو بکنن. اینکه یه کیر خیلی گنده تو کونم یکسره عقبو جلو می‌رفت و ازینورم یه کیر گنده تو دهنم عقب و جلو میشد لذت می‌بردم. یه کونی تمام عیار شده بودم براشون. یه جنده که دوست داره فقط بده. تازه خودمم دود خوره شده بودم و آبم نمیومد اصن. لذتمم تمومی نداشت. دو نفر همزمان داشتن میکردن منو.
آب سعید که قرار نبود بیاد اصن همینجوری میکرد و تلم میزد انگار اصن قرار نیس خسته بشه یا تموم بشه نزدیک ۲۰ دقه مدام فقط مدل داگی کرد منو.
بهرام سینی گرد و برداشت و تشک دیگرو نزدیک این تشک دیگه کرد. دراز کشید و کاندوم گذاشت رو کیرشو و من کشوند سمت خودش و به سعید گفت بدش به من این کونی و. نوبت منه.
منو از پشت بغل کرد و یهو تا ته کرد تو کونم. من که ۲۰ دقه فقط کیر سعید تو کونم عقب و جلو شده بود دیگه کیر بهرام و حس نمی‌کردم اصن نفهمیدم کی رفت تو کونم. بهرام از پشت من بغل کرده بود ، من پامو داده بودم بالا و بهرام میکرد منو. تند تند تلم میزد انگار میخواست جبران کنه و از سعید کم نیاره.
سعیدم اینطرف دیگه کنارم خوابیده بود و داشت لبام و میخورد و کیرمو میمالید منم کیر سعید و می‌مالیدم. چشام خمار شده بود. سعید هی حرف میزد و می‌گفت تو کونی خودمی ازین به بعد. فقط خودم میکنمت و خودم میگم کیا بکننت. منم میگفتم من مال خودتم کونی توأم. هر موقع بخوای به خودت و دوستات کون میدم. هر چقدر که بخواهید و هر چند نفر که باشید. سعید انگشتانش کرد دهنم تا میک بزنم.
بهرام کیرش تو کونم بود و گفت چی میگین شما دوتا؟ گفتم هیچی تو فقط بکن منو حرف نزن. اونم ول کنم نبود و ۱۵ دقه کرد منو. وقتی آبش میخواست بیاد تلم نزد یهو چسبید بهم و تا ته کرد تو و محکم بغلم کرد و چند تا تکون خورد. خیلی خوشم اومد که آبش تو کونم اومد. منو گایید و ارضا شد.
کیرشو که در آورد لش و بی‌حالی افتاد رو زمین سعید که دید بهرام گیم آور شده منو چرخوند. منم کونم و قمبل کردم سمتش و دو باره کیر گنده و نرم و خوشتراششو کرد تو کونم. هیکل سعید بزرگ بود و منو بغل کرد همینطور که آروم تو کونم تلم میزد. باهام حرف میزد و قربون صدقم می‌رفت. عاشق کیر سعید شده بودم. مست مست کیر بودم. خدا خدا میکردم که آب سعید زود نیاد. نیاز داشتم به کیرش.
سعید خیلی هم خوب منو میکرد واقعن اذیت نشدم همون‌جوری بود که دوست داشتم. خلاصه همینجوری منو میکرد و همزمان کیرمو میمالید تا اینکه حس کردم آبم داره میاد. خودمو محکم چسبوندم بهش و آبم پاشید تو دست سعید.
سعیدم همون دستشو که پر از منی من بود و مالوندش به بدنمو سینه هامو از آخرم کرد تو دهنم خودشم که هنوز داشت تلم میزد تو کونم.
من مثل جنازه شده بودم. نمی‌تونستم جم بخورم و چیزی رو جز کیر سعید حس کنم. سعید همچنان مشغول گاییدن من بود. کم مونده بود خوابم ببره.
هوشیار بودم اما نمی‌تونستم کاری کنم. فقط کیر سعید و که تو کونم عقب و جلو میشد و حس میکردم.
سعید بعد ۲۰ دقه از بغل کردن تازه من و خوابوند رو زمین به شکم و اومد روم خوابید و وزن سنگین شو انداخت روی من و کیرشو دوباره کرد تو کونم. لش سنگین سعید تو اون حالت خیلی خوب بود و حال میداد بهم. با اینکه آبم اومده بود اما هنوزم لذت داشت برام کیر آقا سعید.
سعیدم شونه هامو گرفته بود و هی تلم میزد. کیرش دیگه انگار قسمتی از وجود خودم شده بود.
سعید گایییید منو حسابی یجوریکه هم خودش و هم من لذت بردیم این وسط یه پیام بازرگانی هم به اسم بهرام بود و یکمی هم اون کرد منو.
سعید بعد ۱۰ دقه تو استایل خوابیده آبش اومد. و اونم لش افتاد رو زمین.
منم داشتم میمردم و جونی نداشتم بلند بشم. بیشتر از یکساعت دو نفر منو کردن و ارضا شدن و آبشونو آوردم.
خودمم خیلی حال کردم و یکی از بهترین سکسام بود.
می‌دونم خیلی طولانی شد داستانم. امیدوارم خوشتون اومده باشه. اگه خوشتون اومد به ادمین کانال بگید تا ازین طریق بتونم داستانای سکسای دیگمو براتون بنویسم.

اینم بگم که هنوز با سعید و بهرام در ارتباطم. و به هر کدومشون جداگانه یکبار دیگه کون دادم تو این مدت. و البته سعید و بهرام تنها بکنای من نیستن. چند نفر دیگه هم هستن که هر چند وقت یکبار یه حالی بهشون میدم.

نوشته: اشکان

دانلود جدیدترین و شوتناک ترین رمان و داستان های سکسی گی, سکس گروهی از سایت سکسی خفن ایران 69