داستان سکسی فتیش پا در مدرسه از سایت داستان سکسی خفن ایرانی

متن داستان سکسی فتیش پا در مدرسه

با سلام. اول از همه بگم که داستان واقعی هستش شاید که ذهن من بعضی چیزهارو فراموش کرده باشه یا اضافه کرده باشه اما در کل داستان واقعیه.

من سالار هستم. در حال حاضر ۲۰ هستم. متاسفانه به بلای خانه‌مان سوز فوت فیتیش دچار شدم. وقتی بچه بودم یعنی سوم راهنمایی این جریان رو به خیلی از دوستام گفتم تا اجازه بدن با پاشون حال کنم. اما خیلی هاشون اجازه ندادند و بعضیاشون واسم دردسر درست کردند. اقا من توی یک مسابقه با دوستم باهم شرکت کرده بودیم، مقام اوردیم و قرار بود به مرحله استانی بره کارمون. به همین دلیل به مدرسه می رفتیم بعد از ظهر ها و باهم توی یک کلاس باهم کار می کردیم. بگذریم.
.
.
.
.
.
من به این دوست هم تیمیم که اسمش مهرزاد بود ، قضیه فوت فیتیش رو معرفی کردم. اونم اولش باور نمی کرد و اجازه نمی داد. اما منم بیکار ننشستم. بهش پیشنهاد دادم. گفتم که بهش تقلب می رسونم سر امتحان تا اونم اجازه بده. دوباره قبول نکرد. منم مجبور شدم تهدیدش کنم که اگه اجازه نده از گروه حذفش می کنم و جایگزین میارم. بالاخره هرجور شد راضی شد. وای چی بگم براتون. کفش های اسپورت سفید پاش بود با جوراب ساق کوتاه. نشوندمش روی صندلی و گفتم پاتو بزار روی میز. اونم همینکار رو کرد. اول کفش هاشو در اوردم و کلی بوشون کردم. زبونم رو تو کفشش بردم و کف کفشش رو برق انداختم. یعنی چلک و عرق چندین ماهش رو تمیز کردم و با لذت فراوانی قورت دادم. جاتون خالی. بعدش نوبت جوراباش شد. جورابای ساق کوتاه سفید توی یک پای خوش فرم و زیبای کرمی، همچین صحنه ای آرزوی هر فوت فیتیشی هستش. جوراباشو با دندونان در آوردم و با ملچو ملوچ زیادی شروع به جویدنشون کردم. جوری ت ی دهنم می مکیدمشون که سیاهی کف جورابش از بین رفت. تا اینجا درباره لذت کفش و جورابش باهاتون حرف زدم. حالا نوب اصل کاریه. همه‌تون (فوت فیتیشیا) کیر به دست آماده باشید. پاهای کرم مانند و خوش فرم در عیت حال زیبایی که بیشتر از ۷ ساعت توی یک کفش اسپرت بودن و بوی عرق دلچسپی گرفته بودن به خودشون. فقط بو کردنش باعث می شد کیرم شق کنه. با لذتی بی پایان شروع به خوردنشون کردم. می لیسیدمشون – بوشون می کردم و روی سرم می گذاشتم. به طوری که هردو پاش روی صورتم بود. حالی که من اون موقع داشتم برای هیچ فوت فیتیشی قابل وصف نیست. فقط قابل احساسه.طعمش رو دیگه نگو. نزدیک ۳۰ دقیقه این روال ادامه داشت تا جایی که بوی پاش داشت از بین می رفت و منم نمی خواستم پاش بدون بو بشه. برای همین ولش کردم برای جلسات بعد.

دوست عزیز خواننده، این ماجرا ادامه داره و ادامه دادنش بستگی به لایک و نظر مثبت تو داره. خواهشا برای یکبار هم شده لایک مثبت بدید. هیچی ازتون کم نمی شه. به مولام که راسته و دروغ توی خاطره نبوده. پس لایک کن دمت گرم. دفعات بعد بهت بیشتر حال می دم.

نوشته: خان یالار

دانلود جدیدترین و شوتناک ترین رمان و داستان های سکسی خاطرات نوجوانی, فوت فتیش از سایت سکسی خفن ایران 69