داستان سکسی شاه‌کص ترین معشوقه ی دانشگاه (۳ و پایانی) از سایت داستان سکسی خفن ایرانی

متن داستان سکسی شاه‌کص ترین معشوقه ی دانشگاه (۳ و پایانی)

تصمیممو گرفته بودم، نمیخواستم نقش بازی کنم. ولی اینم که بیام و مستقیم بگم من اون شعرو نوشتم و عاشق خودت هم نیستم و فقط با تمام وجودم میخوام که بذارم لای اون سینه های قشنگت و توی اون کص و کونت که دل یه دانشگاهو برده عاقلانه به نظر نمیومد. می‌دونستم میخوام چکار کنم، میدونستم هیچی چیز و هیچکس از خط قرمزام مهم تر نیست و خودمو میشناختم که حتی توی حشری ترین حالت ممکن بازم روی خودم کنترل دارم. چون می‌دونم اگه بخوام با لاشی بازی کسیو ببرم روی تخت، نه تنها از خودم بلکه تا چندین و چند ماه از همه ی زندگی متنفر می‌شم و نمیتونم تحملش کنم، امیدوار بودم چیزی از شعر نپرسه چون میدونستم اگه بپرسه راستشو میگم.
بعد کلاسِ دو تا چهار مستقیم رفتم به سمت خونه، خوشبختانه پنجشنبه بود و باشگاه نداشتم، در رو باز کردم و دیدم سپهر داره فیفا میزنه. رفتم کنارش نشستم و همین‌جوری که بازی می‌کرد همه چیزو براش تعریف کردم، بازی سه-یک جلو رو به رقیبش چار-سه باخت و تخمشم نبود، برای منی که میدونستم چقدر فیفا اونم آنلاین براش مهمه عجیب بود. برگشت و زل زد توی چشمام و پرسید: گفت پیام میده؟

چیزی نگفت ولی حتما پیام میده
_ امیر، توی این یک سال و نیم هیچکدوم از پسرا نتونستن شماره شو گیر بیارن. حتی اونایی که با دوست های دختر صمیمیش هم دوستن نتونستن. اگه پیام بده بهت شاهکار کردی
انقدر یعنی توی نخشن؟
_ لعنتی کل این خیابون و حتی خیابونای اطرافم بگرد، یک نفر هست که انقدر چهره ش سکسی باشه یا همچین بدنی داشته باشه؟ خودت ندیدی چجوری هر طرف میره همه میخ کونشن؟
من که میگم پیام میده، حالا صبر کنیم، معلوم میشه.
ساعت حدود هشت و بیست دقیقه بود و اونقدر گرم تماشای اتک ان تایتان بودم که حواسم از گوشی پرت شده بود، قفلشو باز کردم و دیدم پیامِ تلگرام دارم.
باز کردم، خودش بود. نوشته بود: سلام. بازم ممنون از کمک امروزت. ولی هنوزم توضیحِ سه مورد رو به من بدهکاری.
اسم اکانتش رها بود و برای این که مطمئن باشم خودشه حتی نیازی به کِی زِدِ جلوی اسمش هم نبود، چون عکسش دیگه لود شده بود. باز کردم عکسو، خودش بود توی یه اتاق که مشخص بود اتاق خودشه رو به روی یه آینه ی قدی و فقط یه پیراهن بلند تا روی زانو تنش بود. واقعا که این دختر همه جوره سکسی بود، عکساشو ورق زدم، عکس توی باغ با تیشرت، عکس لب دریا با کلاه حصیری، دوباره عکس رو به روی همون آینه با تاپ کوتاه و عکسای دیگه. منی که با پورن هم راحت راست نمی‌کردم، سیخ سیخ شده بودم،
جواب دادم : خواهش میکنم، بهتر شدین؟
و شروع کردم به چت کردن.
_ ممنون بهترم، فک کنم پیچ خورده بود پام

خوبه که بهترین ولی منظورم فقط پاتون نبود، عصبانیتتون هم رفع شده؟
_ نه، بعد از دفاعی که از اون شعر مزخرف کردی بدترم شده. منتظر توضیحتم
با خودم فکر کردم که احتمالا همچينم بدش نیومده که نظرم در مورد شعر انقدر براش مهمه.
نوشتم : چنتا سوال می‌پرسم فقط با بله و خیر جواب بدین تا متوجه شیم چرا محتوای شعر اونقدرام بد نبوده.
_ باشه ولی من بات راحت صحبت میکنم انقد رسمی و با فعل جمع چت نکن
سعی میکنم. سوال اولم اینه که قبول داری کسی که اون شعرو نوشته اندام تو رو به شدت تحسین میکرده؟
_ آره ولی بیجا کرده
قرارمون فقط آره و نه بود. سوال دومم اینه که قبول داری شاعرِ اون شعر با تمام وجود میخواسته که حتی برای یه بارم که شده با تو باشه؟
_ گوه خورده
این الان آره و نه بود؟
_ کنترلمو از دست دادم، آره قبول دارم. که چی حالا؟ الان یعنی اینا از توهین آمیز بودن این شعر و مسخره بودنش کم می‌کنه؟
نمیدونم ولی راستی من عکسای پروفایلتو دیدم، واقعا زیبا و خوش اندامی رها خانم. از ته دل میگم.
_ مرسی لطف داری امیر آقا (یه قلب سبز و یه گل)
خواهش میکنم ولی الان محتوای جمله ی من با محتوای اون شعر تقریبا یکی بود، چرا از من تشکر کردی ولی میگی اون شعر مزخرفه؟
پیامم سین خورد ولی بعد جوابی نیومد، ده دقیقه ای گذشته بود و خبری هم نبود، نیشم حسابی باز شده بود، حتی اگه آخرشم نمی‌کردمش دیگه اونقدرا هم مهم نبود، همین که یادش دادم به کصشعر من بی احترامی نکنه بسشه.
اتک ان تایتان رو پلی کردم و مشغول شدم که صدای گوشی در اومد. نه بابا! جواب داده بازم، بذار ببینم چی گفته. یه وویس 4 دقیقه ای!
هندزفری رو از لبتاب جدا کردم و زدم به گوشی و وویسو پلی کردم : ببین آقای امیر مکث اولا که شاید محتوای حرف شما نزدیک بوده باشه به محتوای اون شعر ولی طرز بیان کردنتون خیلی فرق داشت. _ مکث_ دوما شما شخصا به خودم گفتین، اینجوری خیلی فرق میکنه، حالا فرضا من تا حدی قانع شده باشم راجع به محتوای اون شعر، هنوز دو مورد دیگه مونده که توضیح بدی. یکیش این که چرا همه اسم منو میدونن، یکی دیگه هم که نگفتی در مورد چیه.
منم وویس گرفتم : پس توضیح اول تا حدی قانع کننده بود. بریم سراغ توضیح دوم. چرا همه اسم شما رو میدونن؟

مطمئنم جواب این سوالو خودت بهتر از همه میدونی، ولی اگه جواب منو میخوای بذار برات توضیح بدم. علتش اینه که تو بیش از حد جذابی و خودتم میدونی که جذابی! هیچ چیز مثل این یه دختر رو خطرناک نمی‌کنه!
علتش همون علتیه که وقتی خود من اولین بار دیدمت شدیدا جذبت شدم. جوری که نتونستم خودمو کنترل کنم که از بقیه راجع بهت نپرسم. با پرس و جو متوجه شدم مثل من ساکن تهرانی، متوجه شدم شش سال حرفه ای شنا کار کردی و متوجه شدم تقریبا نصف دانشگاه ما حاضرن همه چیزشونو بدن تا تو دوسشون داشته باشی. اینا رو خودت خوب میدونی و اشکالی هم نداره. ولی تنها چیزی که اشکال داره همونیه که گفتم، تو میدونی چقدر جذابی و اینه که تو رو منحصر به فردت کرده.
سعی کردم با صدای عادی وویسو بگیرم، قبل از این که بفرستم یکبار گوشش کردم و دکمه ی سندو زدم.

انتظار داشتم با حرفام مخالفت کنه ولی بعد از چند دقیقه این پیام اومد :
تو هم حاضری همه چیزتو بدی که من دوستت داشته باشم؟
واقعا خندم گرفت، خوشبختانه سپهر خونه نبود و من راحت تر بودم. ، بازم شروع کردم به وویس گرفتن:
نه من حاضر نیستم که همه چیزم رو بدم تا دوستم داشته باشی، ولی حاضرم خیلی چیزا بدم تا یه اتفاق دیگه بیفته. اینا همش به همون توضیح مورد سوم مربوطه که هنوز بهت نگفتم و اینجوری هم نمیگم. فردا جمعه س. اگه کاری نداری یه کافه ی دنج و خوب سراغ دارم، بریم تا مورد سومو حضوری برات بگم.

قرارمون ساعت چار عصر بود، کافه ای رو برای قرار مشخص کردم که تقریبا هر شب برای یه اسپرسو بعد از باشگاه پاتوق من بود و حتی چندتایی شعر هم اونجا نوشته بودم. باریستای کافه دیگه تقریبا دوستم محسوب می‌شد. برای سپهر همه چیو تعریف کرده بودم و بهش گفته بودم اگه همه چیز خوب پیش بره بعد از کافه با رها میام خونه و خواهش کرده بودم این یه شبو بره پیش بچه های خوابگاه. اونم از خدا خواسته قبول کرده بود و فقط شرط گذاشته بود که بعدا براش هر چیزی که شد رو تعريف کنم. خیلی دیر باورش شد که من واقعا شماره ی رها کاظمی رو گرفتم و حتی باهاش قرارم دارم.

ده دقیقه به چار بود که به کافه رسیدم، دوس نداشتم بیرون منتظر وایسم و رفتم و یه میز دو نفره و دنج انتخاب کردم و منتظر نشستم. چند دقیقه بعد اومد. با یه مانتوی جلو باز آبی آسمونی و یه شلوار جین جذب همون رنگی، زیر مانتو هم یه تیشرت سفید داشت، اومد جلو و سلام کرد و دستشو آورد جلو، مودبانه بهش دست دادم و خواهش کردم بنشینه. هنوزم پای سمت چپش رو با مراعات بیشتری تکون میداد. متوجه بوی عطر تلخش شدم و ناخودآگاه لبخند زدم.
_ به چی میخندی آقای مرموز؟

نخندیدم، متوجه پات شدم که هنوز خوب نشده و همزمان بوی عطرت رو احساس کردم که حس خوبی بهم داد و لبخند زدم. فقط همین.
_ انقدر به جزئیات من حواست هست ولی نمیخوای دوستت داشته باشم! عجیبه!
هیچوقت نگفتم نمیخوام دوستم داشته باشی. فقط گفتم حاضر نیستم همه چیزمو بدم براش.
_ آها، خب بریم برای توضیح مورد آخر؟
باشه فقط امیدوارم دوباره بعدش عصبانی نشی چون نمیخوام اون یکی پاتم مث این بشه.
خنده ش گرفت و گفت : باشه قول میدم سعی کنم عصبانی نشم. بگو.
گفتم: خانم رها کاظمی من از همون ابتدا کاملا صادقانه باهات صحبت کردم و کلمه ای دروغ نگفتم. الانم میخام مستقیم برم سر اصل حرفم. مورد سوم اینه که من از همون ابتدا که دیدمت به صورت عجیبی جذبت شدم و دوست دارم باهات باشم، اگه دوست پسر یا تعهد خاصی به کسی داری که هیچی، وگرنه میتونم رابطه ی قشنگی رو با هم تجربه کنیم.
_ یعنی میگی عاشقم شدی؟
همون سوالی که میترسیدم بپرسه رو پرسید، دوتا راه داشتم، بگم آره و زودتر بهش برسم یا بگم نه و تقریبا همه چیز تموم بشه.

نه. فقط به شدت جذبت شدم
_ جذب چیم؟
دوباره یه سوال سخت دیگه، احتمالا متوجه شد دارم سعی میکنم که درست جواب بدم چون ادامه داد: این رُک بودن و صادقانه حرف زدنتو خیلی دوست دارم. لطفا همینجوری صادقانه جواب بده.
چهره ت و اندامت و تک تک حرکاتت منو جذب خودش میکنه.
خندش گرفت : پس فقط میخای یه حالی بکنی و تموم
گفتم : فقط میخام هر دو مون لذت ببریم و تموم هم نه. این لذت تا جایی که جفتمون تمایل داشته باشیم ادامه دار باشه.
نفسمو برای چند لحظه حبس کردم و ادامه دادم: تا همین‌جا هم خیلی روشن‌فکر تر از چیزی ک انتظار داشتم برخورد کردین. ناراحت نمی‌شم اگه بلند شین و برین.
بعد چند لحظه با لبخند گفت : من توی دانشگاه به هیچکس رو ندادم. لطفا هیچکس متوجه نشه، اعتراف میکنم منم جذب تو شدم. حالا جایی هم مد نظرت هست تا (لحنشو مثل من یکم رسمی کرد به شوخی) از هم دیگه لذت کافی رو ببریم؟
دروغ چرا، حدس میزدم اینجوری بشه و تقریبا همه چیز طبق برنامه ی خودم پیش رفت ولی انگاری یه چیزی متفاوت بود.
وارد خونه شدیم. مانتو و کیفش رو ازش گرفتم که آویزون کنم و تعارف کردم که راحت باشه.
روی تختم و کنار لبتاب نشست.

گفتم : قهوه یا شراب انگور؟ متاسفانه چایی نداریم.
گفت شراب ببرم براش
بعد از دو سه پیک خواستم ببوسمش که گفت : انیمه می‌بینی؟
صفحه لبتاب باز مونده بود، لبخند زدم و گفتم آره و لبامو گذاشتم روی لباش. طعم لباش رو دوست داشتم و متوجه نشدم چند دقیقه زبون و لب هم دیگه رو خوردیم و بوسیدیم. کم کم دستامون شروع کرد به لمس بدن هم دیگه، دستای من از پهلو و کمرش تا کونش و دستای اون پشت گردن من و روی صورتم. جفتمون بی اندازه از خود بی خود شده بودیم و به هم کمک کردیم تا از شر لباسامون راحت بشیم، تا بتونیم بدون هیچ حجابی یکی بشیم و نهایت لذت رو ببریم. سینه هاش از چیزی که توی رویام بود هم بهتر بود، همه جای بدنش رو میخوردم و واقعا بدون برنامه ریزی پیش میرفتم، از لباش شروع کرده بودم و زبونم بین شکم و گردن و حتی زیر بغلش جا ب جا می‌شد. از نظر بهداشتی عالی بود بدنش و حتی کصش هم بوی خیلی خوبی میداد و همین باعث میشد با شوق بیشتری بهش لذت بدم. جوری توی هم دیگه تاب میخوردیم و هم دیگه رو لمس میکردیم که مطمئنم امواج شهوت با شدت زیاد به همه طرف پخش می‌شد. دیگه صدای آه و ناله های ریزش بلند شده بود.
_ امیر خواهش میکنم بکن
لبخند زدم. کیرمو چند بار مماس با کصش عقب و جلو کردم ولی داخل نکردم.
_ امیر اپنم، تو رو خدا پارم کن. دیگه نمیتونم. تو رو خدااااا
دلم نیومد بیشتر از این اذیتش کنم و کیرمو فرو کردم. بی نهایت لذت بخش بود.

به سپهر قول داده بودم و به ناچار براش تعريف کردم که چی شد و چطور گذشت. ازش خواهش کردم به هیچکس نگه و قبول کرد. همه چیز خوب بود، دیروز یه سکس خیلی عالی داشتم و آخرش هم من هم رها از هم تشکر کرده بودیم و گفته بودیم که چقدر به جفتمون خوش گذشته بود. جفتمون دوبار ارضا شده بودیم و قرار گذاشته بودیم باز هم تکرارش کنیم. همه چیز طبق برنامه بود به جز یک چیز!

چند ساعت بعد رفتم تلگرام و براش نوشتم که اون شعر برای من بوده و نمیخواستم که اینجوری بشه، نوشتم که چقدر متاسفم که اون شعر پخش شد و نوشتم از ته ته دل عاشقش هستم
آخرشم غزلی رو که فقط برای خودش و احساسم نسبت بهش نوشته بودم رو فرستادم، غزلی که همین تازگی هم تموم شده بود :

بهار شد دوباره، شکوفه شد بدنت
کهَ عشق هم شکفته روى دشت تنت

چقدر غرق خوشیست لذت گنهکاری
به قدر یک بوسه تو را نگاه داشتنت

تو تك سوار جنونی و بُرده عقل مرا
ميان دشت دلم، عاشقانه تاختنت

بخوان برای شبِ گيسوانِ تاریکت:
نمانده طاقت و صبرى برای بافتنت!

شروع حادثه لب شد، شروعِ قصه نگاه
شروع بازیِ دنیا، تنِ کمر شکنت

چگونه اين همه احساس درون من جا شد؟
چقدر وسوسه دارد نگاه مثل منت؟

درخت عمر من، ای سايه ات تمام تنم
بخند تا كه بچينم دو بوسه از دهنت

برای رها کاظمی که از صمیم قلب دوستش دارم

مهر ماه 96

پ ن: ممنونم از همه ی دوستانی که کامنت های خوبی برام نوشتن و کلی بهم انرژی دادن. عذرخواهی میکنم اگه دو قسمت قبل کوتاه بود. امیدوارم خوشتون بیاد. ارادتمند همگی

نوشته: Dead_poet

دانلود جدیدترین و شوتناک ترین رمان و داستان های سکسی دانشجویی , عاشقی , دنباله دار از سایت سکسی خفن ایران 69