داستان سکسی اولین سکس با شیمیل از سایت داستان سکسی خفن ایرانی

متن داستان سکسی اولین سکس با شیمیل

سلام من آرتین هستم ۳۰ سالمه از تودم بگم اول اینکه قدم ۱۸۰ وزنم ۶۵ و یه پسر معمولی ولی شدیدا دنبال تجربه های نو در سکس هستم. شهریور سال ۹۷ بود که توی اینستا میگشتم پیج یه شیمیل رو دیدم به اسم فلور، انصافا خوشکل بود و هیچ چیزی از یه داف خوب کم نداشت توی پیجش آیدی تلگرامش رو نوشته بود رفتم و بهش پی ام دادم ، گفت عکست رو بفرست و قرار رو گذاشتیم برای فردای اون روز ساعت ۴ بعد از ظهر. اون روز رفتم خونه و یه حموم داغ و بعدش تیغ رو برداشتم و حسابی بدنم رو شیو کردم . دروغ چرا ته دلم یه ترسی وجود داشت چون اولین بار بود که با یه شیمیل میخواستم سکس کنم .
فردای اون روز بعد از کار رفتم خونه سریع لباسم رو عوض کردم و راه افتادم سمت خونه فلور ، رسیدم اونجا بهش پی ام دادم که دم در هستم اون هم شمارش رو داد و گفت زنگ بزن بگم کدوم واحد، زنگ زدم یه صدای ناز و دلبر جواب داد ، صداش رو که شنیدم یکم آروم تر شدم از شدت استرس شاشم گرفته بود ناجور. رفتم بالا بعد از احوالپرسی و سلام علیک ، فلور شروع کرد به گل کشیدن ، به من تعارف کرد ولی چون من اهلش نیستم فقط یه سیگار روشن کردم و منتظر موندم ، خلاصه اومد و گفت برو دستشویی اول خودت رو کامل بشور من تو اتاق منتظرم رفتم دستشویی و برگشتم رفتم تو اتاق در رو که باز کردم چشمام افتاد به دو تا سینه سایز ۸۰ خوشکل و شق و رق ، یکم پایینتر دیدم هنوز شرتشو در نیاورده بهم گفت لخت شو دیگه ، لباسا رو در آوردم و دیدم داره شورتشو میکشه پایین چشمم به بدنش بود که کیرش رو ببینم ، شرتش رو که در اورد دیدم یه کیر خوشکل و قلمی وسط پاهاشه ، صدام کرد گفت بیا بشین لب تخت رفتم نشستم انگار مسخ دستورات فلور شده بودم و مثل یه برده هرچی‌میگفت فقط گوش میکردم ، کیرش رو اورد جلوی صورتم گفت ساک بزن برام ، منم شروع کردم به خوردن چه کیر خوشمزه ای بود هنوز کلاهک کیرش رو تو دهنم حس میکنم یه ۵ دقیقه ای خوردم و حسابی شق کرد ، خودمم شق کرده بودم و همینطور که کیرش تو دهنم بود با دستام کونش رو میمالوندم . هلم داد رو تخت گفت دمر بخواب ، دمر شدم رو کیرش کاندوم کشید و خوابید رو من سر کیرش رو گذاشت دم سوراخم هی کم کم فشار میداد ، هم درد داشتم و دکست داشتم فریاد بکشم از درد هم از اون حس داشتم لذت میبردم ، بهش گفتم اینجوری وا نمیشه سوراخم تو دراز بکش رو تخت من میشینم روت ، نشستم روش سر کیرش رو گذاشتم دم سوراخم و آروم آروم شروع کردم به بالا و پایین شدن ، چشماش خمار شده بود و منم آه و اوهم تمام اتاق رو پر کرده بود کیرم کوچولو شده بود از شدت درد و فلور هم با انگشتاش با کیرم ور میرفت و داشت حال میکرد یه ۱۰ دقیقه ای داشتم تلمبه میزدم که حس کردم آبم داره میاد ، تا حالا همچین چیزی رو تجربه نکرده بودم به فلور‌گفتم آبم داره میاد ، گفت بریز رو سینه هام .
کیرش تو کونم بود و منم آبم اومد ریختم رو سینه هاش ، فلور هم حشری شده بود شروع کرد به تلمبه زدن دیگه کونم بی حس شده بود از شدت درد ، چند تا ضربه محکم زد و فهمیدم آبش اومده ، از روش بلند شدم و رفتیم خودمون رو شستیم .
پولش رو بهش دادم و با خجالت از اینکه فقط بهش دادم و نکردمش از خونش زدم بیرون. یک ساعت بعدش بهم پیام داد تا حالا کون به این تنگی نکرده بودم خیلی حال داد و دو تا استیکر بوس هم فرستاد .
راستش تجربه خیلی قشنگی بود ولی از‌ ترس اینکه معتاد کون دادن نشم دیگه با شیمیل سکس نکردم ولی مزش هنوز زیر زبونمه.
امیدوارم از این خاطره من لذت برده باشید.
دوستتون دارم

نوشته: آرتین

دانلود جدیدترین و شوتناک ترین رمان و داستان های سکسی سکس پولی, شیمیل از سایت سکسی خفن ایران 69